Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Leki - Prismocitrate 18/0 - 10 op, Prismocal B22 - 10 op., \hemosol B0 - 10 op., Phoxylium - 5 op.

zawarta 6 sierpnia 2026 · 12. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Mazowieckie, Warszawa

5200,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Dostawa produktów leczniczych w ramach programów lekowych oraz chemioterapii w podziale na 30 części; DZPUCK.262.101.2026”
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 6 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Banacha 1A, 02-097 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220002529REGON 000288975zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Leona Kruczkowskiego 8, 00-380 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8271818828REGON 730920652zarejestrowana 1 września 1998
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
APT.0513.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
7 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
7 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (12)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO i BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Leki - Prismocitrate 18/0 - 10 op, Prismocal B22 - 10 op., \hemosol B0 - 10 op., Phoxylium - 5 op.” (ID 80b7ec85-da5f-4d98-87f3-7a1341dfd35b), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/80b7ec85-da5f-4d98-87f3-7a1341dfd35b, stan wpisu z 2026-08-07, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie