Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

część nr 11 „Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”

zawarta 1 września 2026 · okres: 732 dni · Mazowieckie, Warszawa

119 600 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 3 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Banacha 1A, 02-097 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220002529REGON 000288975zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Piechoty Łanowej 46, 02-951 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1231277966REGON 146688291
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
cz 11 DZPUCK.262.114.603.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
732 dni
Publikacja w rejestrze
2 września 2026
Ostatnia modyfikacja
2 września 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „część nr 11 „Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”” (ID 07e42cda-e19a-47a9-b550-97cbee7851a6), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/07e42cda-e19a-47a9-b550-97cbee7851a6, stan wpisu z 2026-09-02, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie