Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
naprawa Światłowód śr. 4,8
zawarta 12 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 8 dni · Podkarpackie, Przemyśl
2017,50 zł
wartość umowy
12 sierpnia 2026100% okresu31 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy drobnego sprzętu medycznego IV
Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu · Przemyśl
ogłoszenie o wyniku z 4 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Monte Cassino 18, 37-700 Przemyśl, Podkarpackie
NIP 7952066984REGON 000314684zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 8 dni
- Data zakończenia
- 31 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 31 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 19.08.2026Inne
Wykonano przedmiot zamówienia
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL IM. ŚW.OJCA PIO W PRZEMYŚLU i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.