Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Wykonanie montażu pieca kaflowego z nowych kafli, obejmujące rozebranie starego pieca, utylizację gruzu, postawienie nowego pieca oraz zapewnienie i zastosowanie niezbędnych materiałów w lokalu przy ul. Gdańskiej 17/2 w Nowem.

zawarta 21 lipca 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 103 dni · Kujawsko-pomorskie, Nowe

10 470 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowe”
Gmina Nowe · Nowe
ogłoszenie o wyniku z 1 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Świętego Rocha 5, 86-170 Nowe, Kujawsko-pomorskie
NIP 5591426287REGON 092351038zarejestrowana 27 maja 1990
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Plac Świętego Rocha 5, 86-170 Nowe, Kujawsko-pomorskie
NIP 5591512822REGON 091480779zarejestrowana 27 lutego 1997
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
PP/35/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
103 dni
Publikacja w rejestrze
27 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
27 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (9)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA NOWE i "PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Wykonanie montażu pieca kaflowego z nowych kafli, obejmujące rozebranie starego pieca, utylizację gruzu, postawienie nowego pieca oraz zapewnienie i zastosowanie niezbędnych materiałów w lokalu przy ul. Gdańskiej 17/2 w Nowem.” (ID 7bceecf4-a1b0-4106-9644-cd2174b2ad0d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/7bceecf4-a1b0-4106-9644-cd2174b2ad0d, stan wpisu z 2026-07-27, dostęp: 31 sierpnia 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie