Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Naprawa studzienki kanalizacyjnej przy OSP Nowe
zawarta 7 sierpnia 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 14 dni · Kujawsko-pomorskie, Nowe
257,18 zł
wartość umowy
7 sierpnia 2026100% okresu26 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Nowe”
Gmina Nowe · Nowe
ogłoszenie o wyniku z 1 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Plac Świętego Rocha 5, 86-170 Nowe, Kujawsko-pomorskie
NIP 5591426287REGON 092351038zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Plac Świętego Rocha 5, 86-170 Nowe, Kujawsko-pomorskie
NIP 5591512822REGON 091480779zarejestrowana 27 lutego 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 14 dni
- Data zakończenia
- 26 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 20.08.2026Wygaśniecie umowy
Umowa wygasła zgodnie z końcem jej obowiązywania
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA NOWE i "PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".