Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Rozbudowa wybranych odcinków sieci wodociągowej
zawarta 3 lipca 2026 · okres: 128 dni · Lubelskie, Łuków
265 900 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Rozbudowa wybranych odcinków sieci wodociągowej
Gmina Łuków · Łuków
ogłoszenie o wyniku z 7 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Świderska 12, 21-400 Łuków, Lubelskie
NIP 8251997986REGON 711582440zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
76C, 21-400 Ryżki, Lubelskie
NIP 5372110207REGON 030305779zarejestrowana 8 czerwca 2000
Dane wpisu
- Numer umowy
- PI.271.1.9.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 128 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie