Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
leki
zawarta 10 sierpnia 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 8 dni · Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
515,20 zł
wartość umowy
10 sierpnia 2026100% okresu19 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy produktów leczniczych
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej · Ostrów Mazowiecka
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stanisława Duboisa 68, 07-300 Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
NIP 7591436186REGON 000306756zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8490000039REGON 790003564zarejestrowana 1 lipca 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 8 dni
- Data zakończenia
- 19 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 18.08.2026Wygaśniecie umowy
umowa zrealizowana
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ i BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.