Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Wykonanie usługi szkoleniowej w formie dodatkowych kursów oraz szkoleń dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych Powiatu Bolesławieckiego.
zawarta 1 lipca 2026 · okres: 274 dni · Dolnośląskie, Bolesławiec
172 510 zł
wartość umowy
Wykonanie usługi szkoleniowej w formie dodatkowych kursów oraz szkoleń dla uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych Powiatu Bolesławieckiego.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Szkolenia i kursy dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu "Poprawa jakości kształcenia w Powiecie Bolesławieckim”
Powiat Bolesławiecki · Bolesławiec
ogłoszenie o wyniku z 2 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Armii Krajowej 12, 59-700 Bolesławiec, Dolnośląskie
NIP 6121826222REGON 230821629zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Piaseczno, Mazowieckie
NIP 8761159474REGON 015863643zarejestrowana 19 kwietnia 2016
Dane wpisu
- Numer umowy
- ORG.1.311/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 274 dni
- Publikacja w rejestrze
- 31 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 31 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- tak