Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie przeglądów technicznych pięcioletnich i rocznych za 2026 r. w budynkach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania
zawarta 27 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 100 dni · Śląskie, Bytom
178 772 zł
wartość umowy
Zamówienie podstawowe: 162 520,00 Zamówienie opcja: 16 252,00
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Wyk. akt. dok. projkt. wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zad. pn.: „Przebudowa wraz z modernizacją bud. przy
ul. Siemianowickiej 105a oraz ul. Siemianowickiej 105e w Bytomiu” - powtórzony
Gmina Bytom - Bytomskie Mieszkania · Bytom
ogłoszenie o wyniku z 23 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Armii Krajowej 54B, 41-909 Bytom, Śląskie
NIP 6263001827REGON 242615406zarejestrowana 27 lipca 2011
WykonawcaPrzedsiębiorca
Gliwice, Śląskie
NIP 6482577467REGON 243334046zarejestrowana 9 sierpnia 2013
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP.261.21.2026.TP2
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 100 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: BYTOMSKIE MIESZKANIA i BNI SILESIA Adam Codogni.