Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa drogi gminnej nr 191235C Sokołowo- Skarbanowo oraz drogi wewnętrznej w miejscowości Skarbanowo
zawarta 29 lipca 2026 · okres: 93 dni · Kujawsko-pomorskie, Izbica Kujawska
747 215 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa drogi gminnej nr 191235C Sokołowo- Skarbanowo oraz drogi wewnętrznej w miejscowości Skarbanowo
Gmina Izbica Kujawska · Izbica Kujawska
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Marszałka Piłsudskiego 32, 87-865 Izbica Kujawska, Kujawsko-pomorskie
NIP 8882894327REGON 910866850zarejestrowana 7 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzywa Góra 8/10, 87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie
NIP 8882833998REGON 911356269zarejestrowana 21 lipca 2004
Dane wpisu
- Numer umowy
- GKLP.272.06.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 93 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie