Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Umowa na roboty budowlane dot. przebudowy budynku MBP w Koninie przy ul. Dworcowej 13
zawarta 11 sierpnia 2026 · okres: 98 dni · Wielkopolskie, Konin
341 712 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przebudowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w ramach programu „Bankujemy kulturę – wypłacamy dostępność”
Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie · Konin
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dworcowa 13, 62-510 Konin, Wielkopolskie
NIP 6652492038REGON 311097510zarejestrowana 29 września 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. św. Antoniego 18/3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
NIP 7731954700REGON 590555301zarejestrowana 20 lipca 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- 6/2026/BK
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 98 dni
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak