Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Umowa na roboty - odbetonowanie - "Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie powiatu raciborskiego i wodzisławskiego – część dotycząca Miasta Rydułtowy" - Urząd Miasta Rydułtowy
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 93 dni · Śląskie, Rydułtowy
421 597 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
"Termomodernizacja budynków użyteczności publ. na terenie powiatu racibors.i wodzisław. – cz. dot. Miasta Rydułtowy” – ETAP II w zakresie odbetonowania nawierzchni istn. utwardz. terenu przy bud. UM
Miasto Rydułtowy · Rydułtowy
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ofiar Terroru 36, 44-280 Rydułtowy, Śląskie
NIP 6471017693REGON 276258635zarejestrowana 1 stycznia 1993
WykonawcaPrzedsiębiorca
Racibórz, Śląskie
NIP 6391165351REGON 241100491zarejestrowana 26 października 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- OM.032.513.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 93 dni
- Publikacja w rejestrze
- 26 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 26 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie