Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Czarnocin- etap III- " Montaż dźwigu osobowego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku Urzędu Gminy w Czarnocinie oraz zewnętrznej samonośnej platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku Urzędu Gminy w Czarnocinie"
zawarta 20 lipca 2026 · okres: 123 dni · Świętokrzyskie, Czarnocin
215 440 zł
wartość umowy
Wartość netto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Czarnocin – etap III - ...
Gmina Czarnocin · Czarnocin
ogłoszenie o wyniku z 22 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
100, 28-506 Czarnocin, Świętokrzyskie
NIP 6050023070REGON 291010033zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. św. Antoniego 18/3, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
NIP 7731954700REGON 590555301zarejestrowana 20 lipca 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- UG/86/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 123 dni
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak