Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Przegląd techniczny stacji Syngo MMWP

zawarta 10 sierpnia 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 29 dni · Śląskie, Sosnowiec

3000,00 zł
wartość umowy

3000,00 zł netto - 3240,00 zł brutto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

„Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznejw Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu. „D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I, II oraz III”
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu · Sosnowiec
ogłoszenie o wyniku z 2 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
pl. Medyków 1, 41-200 Sosnowiec, Śląskie
NIP 6442876726REGON 000296495zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Polna 11, 00-633 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1132885680REGON 360879654zarejestrowana 25 lutego 2015
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
DAM/U/SC/297/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
29 dni
Publikacja w rejestrze
12 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
12 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (6)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 5 IM. ŚW. BARBARY W SOSNOWCU i SIEMENS HEALTHCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Przegląd techniczny stacji Syngo MMWP” (ID 4f0efc91-cb11-4d74-a16e-5b70e42384cb), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/4f0efc91-cb11-4d74-a16e-5b70e42384cb, stan wpisu z 2026-08-12, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie