Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup i dostawa FacsFlow Sheath Fluid - 10 sztuk
zawarta 22 lipca 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 miesiące · Mazowieckie, Warszawa
3672,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa odczynników do biologii komórkowej
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Adolfa Pawińskiego 5, 02-106 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250008169REGON 000326463zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Osmańska 14, 02-823 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5271055984REGON 011697403zarejestrowana 15 marca 1996
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP.2512.PI/26/188
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 2 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM.MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK i BECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.