Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Odczynniki CD95, Satin 510

zawarta 24 sierpnia 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 22 dni · Mazowieckie, Warszawa

3159,87 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa odczynników do biologii komórkowej
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 17 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Adolfa Pawińskiego 5, 02-106 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250008169REGON 000326463zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Osmańska 14, 02-823 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5271055984REGON 011697403zarejestrowana 15 marca 1996
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZP.2512.PI/26/235
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
22 dni
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (9)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM.MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK i BECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
  1. Pakiet nr 14 1. Cewnik Broviac 1-kanałowy 2,7 F -cewnik tunelizowany z miękkiego silikonu odpornego na leki zawierające jod -z zestawem do wprowadzania przezskórnego -długość cewnika 71 cm, śr. wewn. 0,5mm -końcówka Luer-Lock wykonana z materiału ograniczającego efekt tzw. zapieczenia -cewnik wzmocniony w miejscu zacisku celem ograniczenia zmniejszenia światła na skutek długotrwałego zamknięcia cewnika -oznaczenie miejsca zacisku 2. Zestaw naprawczy do cewnika typu Broviak 2,7 F 3. Cewnik Broviac 1-kanałowy 4,2 F -cewnik tunelizowany z miękkiego silikonu odpornego na leki zawierające jod -z zestawem do wprowadzania przezskórnego -długość cewnika 71 cm, śr. wewn. 0,7mm -końcówka Luer-Lock wykonana z materiału ograniczającego efekt tzw. zapieczenia -cewnik wzmocniony w miejscu zacisku celem ograniczenia zmniejszenia światła na skutek długotrwałego zamknięcia cewnika -oznaczenie miejsca zacisku 4. Zestaw naprawczy do cewnika typu Broviak 4,2 F 5. Cewnik Broviac 1-kanałowy 6,6 F -cewnik tunelizowany z miękkiego silikonu odpornego na leki zawierające jod -z zestawem do wprowadzania przezskórnego -długość cewnika 90 cm, śr. wewn. 1mm -końcówka Luer-Lock wykonana z materiału ograniczającego efekt tzw. zapieczenia -cewnik wzmocniony w miejscu zacisku celem ograniczenia zmniejszenia światła na skutek długotrwałego zamknięcia cewnika -oznaczenie miejsca zacisku 6. Zestaw naprawczy do cewnika typu Broviak 6,6 F 7. Cewnik typu Hickman 7F 2

    SZPITAL KLINICZNY IM. KAROLA JONSCHERA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIUBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    zawarta 27 sierpnia 2026· Wielkopolskie· Poznań· wspólne umowy: 3
    180 tys. zł
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Odczynniki CD95, Satin 510” (ID 16473992-65bf-4a8d-8296-86bc9a686975), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/16473992-65bf-4a8d-8296-86bc9a686975, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie