Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sprzedaż wraz z dostawami sukcesywnymi napojów gazowanych, niegazowanych i wody do jednostek UWM
zawarta 30 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 rok · Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
227 642 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy sukcesywne napojów gazowanych, niegazowanych i wody do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie · Olsztyn
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Michała Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7393033097REGON 510884205zarejestrowana 20 sierpnia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
Wipsowo, Warmińsko-mazurskie
NIP 7390102863REGON 510559126zarejestrowana 2 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 407/2026/TP-I/DZP
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE i HURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYCH "WIPSÓR" JERZY ROSZKOWSKI.