Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
ostrza jednorazowe do pił ortopedycznych
zawarta 18 sierpnia 2026 · 8. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 732 dni · Mazowieckie, Otwock
1 241 500 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa ostrzy jednorazowych do pił ortopedycznych kompatybilnych z systemami Stryker S6, S7, S8 i Stryker CD, Sabo, Stryker TPS dla SPSK im prof. A. Grucy CMKP w Otwocku przez okres 24 miesięcy.
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP · Otwock
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ks. Stanisława Konarskiego 13, 05-400 Otwock, Mazowieckie
NIP 5321662948REGON 000290156zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9520015337REGON 011207155zarejestrowana 9 października 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP.022.163.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM. PROF. ADAMA GRUCY CENTRUM MEDYCZNEGO KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO i STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.