Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawy pieczywa
zawarta 29 lipca 2026 · okres: 1 rok · Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
101 388 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawy artykułów ogólnospożywczych na potrzeby kuchni szpitalnej
Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim · Ostrowiec Świętokrzyski
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Karola Szymanowskiego 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
NIP 6611959864REGON 000311473zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Lipsko, Mazowieckie
NIP 5090067067REGON 362588731zarejestrowana 28 września 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/20/2/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 12 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 12 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie