Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawy artykułów ogólnospożywczych
zawarta 24 sierpnia 2026 · okres: 1 rok · Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
69 215 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawy produktów mięsno-wędliniarskich i art. ogólnospożywczych
Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim · Ostrowiec Świętokrzyski
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Karola Szymanowskiego 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
NIP 6611959864REGON 000311473zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Lipsko, Mazowieckie
NIP 8110001795REGON 005117304zarejestrowana 31 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- ZP/25/2/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 rok
- Publikacja w rejestrze
- 2 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 2 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie