Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Artykuły biurowe
zawarta 20 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 2 dni · Podkarpackie, Nisko
6,06 zł
wartość umowy
20 lipca 2026100% okresu21 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa artykułów gospodarczych, materiałów biurowych i baterii do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku · Nisko
ogłoszenie o wyniku z 7 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Kościuszki 1, 37-400 Nisko, Podkarpackie
NIP 8652074945REGON 000306680zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Podkarpacka 57B, 35-082 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8130067366REGON 690015323zarejestrowana 29 października 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 2 dni
- Data zakończenia
- 21 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 22.07.2026Wygaśniecie umowy
Umowa zrealizowana
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W NISKU i HURT-PAPIER RYSZARD CEBULA SPÓŁKA KOMANDYTOWA.