Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wyroby farmaceutyczne
zawarta 21 sierpnia 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 5 dni · Podkarpackie, Nisko
840,00 zł
wartość umowy
21 sierpnia 2026100% okresu31 sierpnia 2026
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku - uzupełnienie
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku · Nisko
ogłoszenie o wyniku z 31 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Tadeusza Kościuszki 1, 37-400 Nisko, Podkarpackie
NIP 8652074945REGON 000306680zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Tysiąclecia 14, 64-300 Nowy Tomyśl, Wielkopolskie
NIP 7880008829REGON 630002936zarejestrowana 17 maja 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Nieaktywna
- Okres obowiązywania
- 5 dni
- Data zakończenia
- 31 sierpnia 2026
- Publikacja w rejestrze
- 1 września 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 1 września 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Historia zmian (1)
- 25.08.2026Wygaśniecie umowy
Zamówienie zostało zrealizowane
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W NISKU i AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.