Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Roboty budowlane w ramach inwestycji „Szatnia na Medal: tu zaczyna się każdy mecz – Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego oraz pomieszczeń magazynowych przy sali gimnastycznej w Lubiewie”
zawarta 21 sierpnia 2026 · okres: 133 dni · Kujawsko-pomorskie, Lubiewo
383 730 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Szatnia na Medal: tu zaczyna się każdy mecz - Modernizacja zaplecza szatniowo sanitarnego oraz pomieszczeń magazynowych przy sali gimnastycznej w Lubiewie
Gmina Lubiewo · Lubiewo
ogłoszenie o wyniku z 24 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Hallera 9, 89-526 Lubiewo, Kujawsko-pomorskie
NIP 5611493595REGON 092351133zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Przy Szosie Sępoleńskiej, Kujawsko-pomorskie
NIP 5610003608REGON 008315625zarejestrowana 28 listopada 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- IiPP.28.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 133 dni
- Publikacja w rejestrze
- 25 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 25 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak