Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz kontrastów
zawarta 25 sierpnia 2026 · okres: 732 dni · Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
57 400 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz kontrastów
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie · Olsztyn
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Warszawska 30, 10-082 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7393696739REGON 280314632zarejestrowana 14 lipca 2008
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Orzechowa 5, 80-175 Gdańsk, Pomorskie
NIP 5262627553REGON 017362550zarejestrowana 10 września 2001
Dane wpisu
- Numer umowy
- 166/DZP/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie