Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Stentgraft piersiowy z powłoką hydrofilną
zawarta 24 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1188 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
1 074 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu medycznego, jednorazowego specjalistycznego, podstawowego oraz diagnostycznego wraz z akcesoriami, depozyty.
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 6 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Marii Curie Skłodowskiej 9/BRAK, 85-094 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542231069REGON 001126074zarejestrowana 1 stycznia 1985
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9511831528REGON 013043321zarejestrowana 11 kwietnia 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- SU/K/NLZ-2/708/26/W
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1188 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY i "W.L.GORE & ASSOCIATES POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.