Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
stentgraft obwodowy
zawarta 24 lipca 2026 · okres: 24 miesiące · Podkarpackie, Sanok
102 492 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego dla potrzeb Pracowni Radiologii Zabiegowej SPZOZ w Sanoku
Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku · Sanok
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. 800-lecia 26, 38-500 Sanok, Podkarpackie
NIP 6871640438REGON 370444345zarejestrowana 31 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Konstruktorska 12A, 02-673 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9511831528REGON 013043321zarejestrowana 11 kwietnia 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- SPZOZ/SAN/ZP/124/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 21 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 21 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie