Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa materiałów ochronnych

zawarta 18 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 905 dni · Podlaskie, Białystok

109 935 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Przetarg nieograniczony na zakup materiałów opatrunkowych, obłożeń na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku
Samodzielny Publiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 12 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Fabryczna 27, 15-471 Białystok, Podlaskie
NIP 5422513061REGON 050637922zarejestrowana 1 września 1998
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8490000039REGON 790003564zarejestrowana 1 lipca 1991
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
DZP.2345.179.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
905 dni
Publikacja w rejestrze
24 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
24 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W BIAŁYMSTOKU IM. MARIANA ZYNDRAMA-KOŚCIAŁKOWSKIEGO i BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa materiałów ochronnych” (ID 2c665675-9843-4bc5-9557-5bfd81023abe), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/2c665675-9843-4bc5-9557-5bfd81023abe, stan wpisu z 2026-08-24, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie