Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Umowa na świadczenie usług telefonii stacjonarnej

zawarta 5 sierpnia 2026 · okres: 1096 dni · Lubelskie, Lublin

34 400 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Usługa telefonii stacjonarnej świadczona w obiektach użytkowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie wraz z dostawą aparatów systemowych
Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Mieczysława Karłowicza 4, 20-027 Lublin, Lubelskie
NIP 7123412672REGON 387842118zarejestrowana 21 grudnia 2020
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szkotnik 2B/15, 33-100 Tarnów, Małopolskie
NIP 8731021245REGON 850414189zarejestrowana 1 kwietnia 1996
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
340/LCIT/OWU/2026.
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1096 dni
Publikacja w rejestrze
6 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
6 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Umowa na świadczenie usług telefonii stacjonarnej” (ID 2a0e3cc8-2409-4332-9452-ca2628424c79), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/2a0e3cc8-2409-4332-9452-ca2628424c79, stan wpisu z 2026-08-06, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie