Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup i sukcesywna dostawa środków czystości dla SPZOZ MSWiA we Wrocławiu ul. Ołbińska 32 -zadanie 4
zawarta 28 lipca 2026 · okres: 12 miesięcy · Dolnośląskie, Wrocław
71 129 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup i dostawa środków czystości dla SPZOZ MSWiA we Wrocławiu ul. Ołbińska 32 przez okres 12 miesięcy
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA we Wrocławiu · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Ołbińska 32, 50-233 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8981803575REGON 930856126zarejestrowana 29 czerwca 1993
WykonawcaPrzedsiębiorca
Orzesze, Śląskie
NIP 6351508000REGON 241415361zarejestrowana 16 czerwca 2021
Dane wpisu
- Numer umowy
- 138/ZZ-ZP-2376-19/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 12 miesięcy
- Publikacja w rejestrze
- 18 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 18 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie