Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Pakiet 12 - Produkty lecznicze różne
zawarta 21 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Podkarpackie, Jasło
456 296 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa leków i płynów infuzyjnych
Szpital Specjalistyczny w Jaśle · Jasło
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 22, 38-200 Jasło, Podkarpackie
NIP 6851950733REGON 370444486zarejestrowana 28 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Hubska 44, 50-502 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 6481008230REGON 272636951zarejestrowana 27 lipca 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- 226/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W JAŚLE i "ASCLEPIOS" SPÓŁKA AKCYJNA.