Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
sprzedaż i dostawy sprzętu jednorazowego użytku objętego zadaniem nr: Pakiet 94
zawarta 12 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 732 dni · Dolnośląskie, Wrocław
137 400 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-radeckiego We Wrocławiu · Wrocław
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8981816856REGON 000289012zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 8790166790REGON 870514656zarejestrowana 20 sierpnia 1991
Dane wpisu
- Numer umowy
- DZP.242.174.2026-3434/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie