Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remont dróg uszkodzonych w czasie powodzi
zawarta 22 lipca 2026 · okres: 3 miesiące · Śląskie, Istebna
88 669 zł
wartość umowy
Wartość umowy ustalona na podstawie kosztorysu inwestorskiego i obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z remontem drogi gminnej „Skrót Legiery” w Koniakowie wraz z wykonaniem nawierzchni bitumicznej, poboczy, odwodnienia i robót towarzyszących.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont dróg uszkodzonych w czasie powodzi
Gmina Istebna · Istebna
ogłoszenie o wyniku z 10 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
1000, 43-470 Istebna, Śląskie
NIP 5482676134REGON 072182500zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Żywiec, Śląskie
NIP 5532029366REGON 070900516zarejestrowana 7 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- RI.272.1.3.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 3 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie