Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przebudowa drogi gminnej niepublicznej - dz. nr 610 w miejscowości Juszczyna
zawarta 13 lipca 2026 · 6. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 90 dni · Śląskie, Wieprz
12 300 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Modernizacja dróg gminnych w Gminie Radziechowy-Wieprz
Gmina Radziechowy-Wieprz · Radziechowy
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
700, 34-381 Wieprz, Śląskie
NIP 5532468835REGON 072182670zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Żywiec, Śląskie
NIP 5532029366REGON 070900516zarejestrowana 7 grudnia 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 153/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 90 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA RADZIECHOWY-WIEPRZ i ADAMCZYK MAREK "SKAL -BRUK".