Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup Taśmy silikonowej
zawarta 22 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Małopolskie, Tarnów
Ten wpis zniknął z rejestru (28 lipca 2026 wg naszej synchronizacji). Atlas zachowuje jego kopię w ostatnim znanym brzmieniu.
153,87 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy: osprzętu do urządzeń medycznych, zestawów do zbiórki pokarmu, czujników do platformy hemodynamicznej, sprzętu do histerektomii, jednorazowych igieł biopsyjnych do urządzenia EBUS, narzędzi do laparoskopii ginekologicznej, ostrzy do mikropiły i piły posuwisto-zwrotnej, akcesorii do aparatu Thopaz
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie · Tarnów
ogłoszenie o wyniku z 13 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 13, 33-100 Tarnów, Małopolskie
NIP 8732714039REGON 000313408zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Korzenna 5, 86-005 Przyłęki, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542923324REGON 341519689zarejestrowana 20 grudnia 2013
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 1 dzień
- Publikacja w rejestrze
- 27 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Zmiany wpisu wykryte przez Atlas
To nie są oficjalne aneksy: rejestr nadpisuje edytowane wpisy bez śladu, a Atlas porównuje kolejne synchronizacje i zachowuje różnice.
- 28 lipca 2026
- wpis zniknął z rejestru
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE i WARDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.