Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zakup taśmy mocującej

zawarta 22 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1 dzień · Małopolskie, Tarnów

139,00 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawy: osprzętu do urządzeń medycznych, zestawów do zbiórki pokarmu, czujników do platformy hemodynamicznej, sprzętu do histerektomii, jednorazowych igieł biopsyjnych do urządzenia EBUS, narzędzi do laparoskopii ginekologicznej, ostrzy do mikropiły i piły posuwisto-zwrotnej, akcesorii do aparatu Thopaz
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie · Tarnów
ogłoszenie o wyniku z 13 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 13, 33-100 Tarnów, Małopolskie
NIP 8732714039REGON 000313408zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Korzenna 5, 86-005 Przyłęki, Kujawsko-pomorskie
NIP 5542923324REGON 341519689zarejestrowana 20 grudnia 2013
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1 dzień
Publikacja w rejestrze
28 lipca 2026
Ostatnia modyfikacja
28 lipca 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zakup taśmy mocującej” (ID 8601777f-cb35-4445-8085-c4dc309ec2e6), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/8601777f-cb35-4445-8085-c4dc309ec2e6, stan wpisu z 2026-07-28, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie