Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Zamówienie na dostawę leków: Torisel - konc. i rozpuszcz. d/s. do infuzji.

zawarta 13 sierpnia 2026 · 83. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 5 dni · Lubelskie, Lublin

682,25 zł
wartość umowy
13 sierpnia 2026100% okresu17 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa leków programowych i kontrastowych
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie · Lublin
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Dra Kazimierza Jaczewskiego 8, 20-090 Lublin, Lubelskie
NIP 7122410926REGON 000288751zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8942556799REGON 932081801zarejestrowana 10 listopada 1999
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
37-913/26
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
5 dni
Data zakończenia
17 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
17 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
17 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 17.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    Dostawa w ramach umowy została zrealizowana i zakończona.

Umowy między tymi stronami

wszystkie (83)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 4 W LUBLINIE i URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Zamówienie na dostawę leków: Torisel - konc. i rozpuszcz. d/s. do infuzji.” (ID 0601c89c-a210-42f8-b021-26f7d8c75d41), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/0601c89c-a210-42f8-b021-26f7d8c75d41, stan wpisu z 2026-08-17, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie