Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Pakiet 23-Produkty lecznicze różne
zawarta 21 lipca 2026 · okres: 366 dni · Podkarpackie, Jasło
158 496 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa leków i płynów infuzyjnych
Szpital Specjalistyczny w Jaśle · Jasło
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 22, 38-200 Jasło, Podkarpackie
NIP 6851950733REGON 370444486zarejestrowana 28 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, 91-222 Łódź, Łódzkie
NIP 9471902089REGON 473206703zarejestrowana 20 listopada 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- 237/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 6 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 6 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie