Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Wykonanie remontu trzech dźwigów osobowych
zawarta 29 lipca 2026 · okres: 93 dni · Mazowieckie, Warszawa
93 478 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Naprawa dźwigów wraz z dostawą części w budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 30 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
Aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5250008407REGON 000001502zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa, Mazowieckie
NIP 7810000248REGON 008482748zarejestrowana 1 stycznia 1990
Dane wpisu
- Numer umowy
- CRU-5115/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 93 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie