Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA

Dostawa i montaz dźwigu osobowego szpitala przy ul. Ś Jana 9 w Gnieźnie

zawarta 24 lipca 2026 · okres: 151 dni · Wielkopolskie, Gniezno

235 000 zł
wartość umowy

netto

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa wraz z montażem dźwigu osobowego
Szpital Pomnik Chrztu Polski · Gniezno
ogłoszenie o wyniku z 5 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. św. Jana 9, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie
NIP 7842008454REGON 000315123zarejestrowana 30 lipca 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa, Mazowieckie
NIP 7810000248REGON 008482748zarejestrowana 1 stycznia 1990
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
79/DZP.240.35.2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
151 dni
Publikacja w rejestrze
1 września 2026
Ostatnia modyfikacja
1 września 2026
Środki UE/EFTA
tak

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa i montaz dźwigu osobowego szpitala przy ul. Ś Jana 9 w Gnieźnie” (ID 6793d859-222d-4603-89a0-90d73c7a664d), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/6793d859-222d-4603-89a0-90d73c7a664d, stan wpisu z 2026-09-01, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie