Zapytanie ofertowe nr 10_2026_01.02.01_08DE z dnia 28 sierpnia 2026 r. na dostawę 2000 metrów kabla.
SEVITEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP 9542388146
SEVITEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP 9542388146
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2000 metrów kabla wieloparowego. Parametry: Kabel wieloparowy - 2 000 metrów "Minimalne wymagania Ekranowanie: Tak Liczba par: 1 Liczba żył roboczych: 2 Max. temperatura pracy elastycznej: 50 Max. temperatura pracy stacjonarnej: 70 Min. temperatura pracy elastycznej: -5 Min. temperatura pracy stacjonarnej:-30 Napięcie robocze: 300V Przekrój żył robczych: 0,8 Struktura: 5 x 2 x 0,8 Zachowanie w przypadku pożaru: IEC 60332-1 Średnica zew.: 14 Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z zapisami niniejszego zapytania ofertowego. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wymagania dotyczące tzw. “zielonych zamówień publicznych”. Posiadanie certyfikatów lub deklaracji środowiskowych Zamawiający w ramach kryteriów oceny będzie punktował tych oferentów, którzy dołączą do oferty certyfikaty środowiskowe dla oferowanego kabla (np. certyfikat ISO 14001 dla producenta kabla, dyrektywa RoHS ograniczająca użycie substancji niebezpiecznych w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym lub deklaracje o śladzie węglowym produktu). --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dopuszczenie zastosowania produktów i materiałów równoważnych W przypadku, gdzie Zamawiający posługuje się w opisie przedmiotu zamówienia, w specyfikacji, we wszystkich dokumentach i załącznikach opisujących przedmiot zamówienia nazwami konkretnych producentów, nazwami konkretnych produktów, znakami towarowymi, patentami czy pochodzeniem, należy to traktować jedynie jako pomoc w opisie przedmiotu zamówienia – mają one jedynie przybliżyć wymagania, których nie można było opisać przy użyciu dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. W każdym przypadku dopuszcza się użycie produktu równoważnego, który spełni minimalne standardy jakościowe, parametry techniczne, warunki docelowego przeznaczenia oraz funkcji i walorów użytkowych produktu wskazanego z nazwy. Dodatkowe informacje: Zamawiający dopuszcza płatności zaliczkowe oraz częściowe. Ostateczna decyzja co do wysokości zaliczki należy do Zamawiającego. Płatność końcowa nastąpi po wykonaniu przedmiotu zamówienia potwierdzonego protokołem odbioru przedmiotu zamówienia bez zastrzeżeń. Szczegółowe zasady rozliczeń i płatności uregulowane zostaną w umowie na realizację przedmiotu zamówienia.
Katowice, Katowice, śląskie
Kryterium cenowe
Wartość punktowa kryterium - Wartość zamówienia netto - będzie wyliczana według wzoru: C = (C min: C n) x 75 pkt. gdzie: C min – najniższa wartość zamówienia netto spośród ofert nieodrzuconych C n – wartość zamówienia netto ocenianej oferty C – wartość zamówienia netto
Kryterium 2
Wartość punktowa kryterium: Posiadanie certyfikatów i deklaracji środowiskowych Oferent wraz z ofertą składa certyfikaty środowiskowe dla oferowanego kabla (np. certyfikat ISO 14001 dla producenta kabla, dyrektywa RoHS ograniczająca użycie substancji niebezpiecznych w sprzęcie elektrycznym i elektr
W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki: posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, W celu potwierdzenia spełnienia wszystkich powyższych warunków udziału w postępowaniu prosimy o wypełnienie i podpisanie oświadczenia stanowiącego Załącznik nr 2 - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.
W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki: posiadają wiedzę i doświadczenie do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie, W celu potwierdzenia spełnienia wszystkich powyższych warunków udziału w postępowaniu prosimy o wypełnienie i podpisanie oświadczenia stanowiącego Załącznik nr 2 - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.
W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki: znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia, W celu potwierdzenia spełnienia wszystkich powyższych warunków udziału w postępowaniu prosimy o wypełnienie i podpisanie oświadczenia stanowiącego Załącznik nr 2 - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.
W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki: dysponują potencjałem technicznym, koniecznym do należytego wykonania zamówienia. W celu potwierdzenia spełnienia wszystkich powyższych warunków udziału w postępowaniu prosimy o wypełnienie i podpisanie oświadczenia stanowiącego Załącznik nr 2 - Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.