"Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z usługami wdrożenia oraz szkolenia” w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi"
Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., NIP 7530000796
Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., NIP 7530000796
Kody CPV
Przedmiot zamówienia stanowi dostawę sprzętu wraz z oprogramowaniem oraz usługami wdrożenia i szkolenia. Zamówienie będzie wykonane w miejscu siedziby zamawiającego tj. Tarnów Grodkowski 46d, 49-200 Grodków Przedmiot zamówienia obejmuje: CZĘŚĆ I – Dostawa sprzętu wraz z wdrożeniem: A) Serwer I – 2 sztuki; B) Serwer II – 2 sztuki; C) Oprogramowanie serwerowe – 14 sztuk; D) Licencje dostępowe I – 25 sztuk; E) Licencje dostępowe II – 10 sztuk; F) Macierz dyskowa I – 1 sztuka; G) Macierz dyskowa II – 1 sztuka; H) Biblioteka taśmowa – 1 sztuka; I) Serwer do wykonywania kopii zapasowych – 1 sztuka; J) Serwer NAS wraz z dyskami – 1 komplet; K) Akumulator do UPS – 2 sztuki; L) UPS – 2 sztuki; M) Ząrządzalne urządzenia sieciowe z obsługą VLAN – 4 sztuki; N) UTM I – 5 sztuk; O) UTM II – 1 sztuka; P) Tokeny sprzętowe – 25 sztuk; Q) Szkolenie specjalistyczne dla informatyków I – 1 sztuka; R) Szkolenie specjalistyczne dla informatyków II – 1 sztuka; S) Segmentacja sieci – 1 sztuka; T) Wdrożenie VPN – 1 sztuka; U) Wdrożenie klastra serwerów – 2 sztuki; V) Wdrożenie kontrolera domeny – 1 sztuka; W) Wirtualizacja serwerów – 1 sztuka; X) Wsparcie lokalne przy wdrożeniu – 2 dni robocze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.
Tarnów Grodkowski, brzeski, opolskie
Przedmiot zamówienia stanowi dostawę sprzętu wraz z oprogramowaniem oraz usługami wdrożenia i szkolenia. Zamówienie będzie wykonane w miejscu siedziby zamawiającego tj. Tarnów Grodkowski 46d, 49-200 Grodków Przedmiot zamówienia obejmuje: CZĘŚĆ II – Dostawy oprogramowania wraz z usługami szkoleń oraz wdrożeń: A) Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury IT wraz z wdrożeniem oraz szkoleniem – 25 sztuk; B) Oprogramowanie przeciwdziałające wyciekowi danych wraz z wdrożeniem oraz szkoleniem – 25 sztuk; C) Oprogramowanie typu XDR wraz z wdrożeniem – 25 sztuk; D) Oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych – 3 licencje; E) Platforma szkoleniowa – 25 sztuk; F) Testy socjotechniczne – 1 sztuka; G) Szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla menedżerów – 1 sztuka; H) Utrzymanie systemów teleinformatycznych – 1 sztuka; I) Wdrożenie SIEM – 1 sztuka; J) Wsparcie lokalne przy wdrożeniu – 1 dzień roboczy; K) Opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.
Tarnów Grodkowski, brzeski, opolskie
Przedmiot zamówienia stanowi dostawę sprzętu wraz z oprogramowaniem oraz usługami wdrożenia i szkolenia. Zamówienie będzie wykonane w miejscu siedziby zamawiającego tj. Tarnów Grodkowski 46d, 49-200 Grodków Przedmiot zamówienia obejmuje: CZĘŚĆ III – Dostawa i wdrożenie systemu monitorowania sieci przemysłowej: A) Dostawa i wdrożenie systemu monitorowania sieci przemysłowej – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.
Tarnów Grodkowski, brzeski, opolskie
Kryterium cenowe
wg załącznika - Zapytanie ofertowe pkt. 13.
Kryterium cenowe
wg załącznika - Zapytanie ofertowe pkt. 13.
Kryterium cenowe
wg załącznika - Zapytanie ofertowe pkt. 13.
Dla części I: 1) w okresie co najmniej 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej: - dwie dostawy sprzętu informatycznego w zakres, którego wchodziła co najmniej dostawa infrastruktury serwerowo-sieciowa o wartości minimum 800 000,00 PLN brutto każda dostawa lub - 2 projekty z zakresu cyberbezpieczeństwa obejmujące dostawę i wdrożenie infrastruktury cyberbezpieczeństwa, obejmującej co najmniej urządzenia lub oprogramowanie bezpieczeństwa teleinformatycznego o wartości minimum 800 000,00 PLN brutto każdy projekt.
Dla części II: 1) Dysponuje do realizacji zamówienia personelem, w skład którego będą wchodziły osoby, które posiadać będą kwalifikacje do realizacji zamówienia potwierdzone co najmniej dwoma z trzech niżej wymienionych certyfikatów: - Offensive Security Certified Professional (OSCP); - Offensive Security Certified Expert (OSCE); - Social Engineering Expert (SEE) Uwaga! Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne, pod warunkiem, że potwierdzają co najmniej równoważny zakres wiedzy i umiejętności oraz kompetencje w zakresie przeprowadzania testów socjotechnicznych, w tym symulacji ataków opartych na manipulacji społecznej, phishingu oraz oceny podatności pracowników na zagrożenia wynikające z inżynierii społecznej. 2) Dysponuje do realizacji zamówienia personelem, w skład którego będą wchodziły osoby, które posiadać będą kwalifikacje do realizacji zamówienia potwierdzone co najmniej jednym z sześciu niżej wymienionych certyfikatów: - ISO/IEC 27001 Lead Implementer; - ISO/IEC 27001 Foundation; - ISO/IEC 27005 Risk Manager; - ISO 22301; - Certified Information Security Manager (CISM); - Certified Information Systems Security Professional (CISSP); Uwaga! Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne, pod warunkiem, że potwierdzają co najmniej równoważny zakres wiedzy i umiejętności oraz kompetencje w zakresie opracowywania, wdrażania i utrzymywania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI), w tym ustanawiania polityk i procedur bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem w bezpieczeństwie informacji, zapewnienia ciągłości działania oraz nadzoru nad zgodnością z wymaganiami normatywnymi w obszarze bezpieczeństwa informacji. Ciężar wykazania równoważności spoczywa na Wykonawcy. Wykonawca, który powołuje się na certyfikat równoważny, zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą dokumenty potwierdzające zakres wiedzy i umiejętności objętych tym certyfikatem — w szczególności sylabus, opis programu certyfikacji lub inny dokument wydany przez jednostkę certyfikującą — pozwalające Zamawiającemu na ocenę spełnienia warunków równoważności. W razie wątpliwości co do równoważności Zamawiający może wezwać Wykonawcę do złożenia wyjaśnień.
23.07.2026 - 31.10.2026
CZĘŚĆ I – Dostawa sprzętu wraz z wdrożeniem
23.07.2026 - 10.12.2026
CZĘŚĆ II – Dostawy oprogramowania wraz z usługami szkoleń oraz wdrożeń
23.07.2026 - 10.12.2026
CZĘŚĆ III – Dostawa i wdrożenie systemu monitorowania sieci przemysłowej