Przejdź do treści głównejPrzejdź do filtrówPrzejdź do wyników
Atlas PrzetargówATLASPrzetargów

Branże przetargów

BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia

Przetargi wg województwa

DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIO
Rejestr UmówCentralny Rejestr Umów JSFPBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe z funduszy UEZapytania ofertoweMałe zamówienia BZP i fundusze UE
O nasSłownikMetodologia
BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia
DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIORejestr UmówBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe
O nasSłownikMetodologia
PrzetargiLista wszystkich ogłoszeńZamawiającyUrzędy i instytucjeWykonawcyFirmy i konkurencjaBlogPoradniki, analizy i praktyka przetargowa
Atlas Przetargów

Kompleksowa analiza rynku zamówień publicznych w Polsce.

Bądź na bieżąco

Newsletter Przetargowy
Cotygodniowe podsumowanie rynku

Narzędzia

  • Wyszukiwarka przetargów
  • Baza przetargów
  • Monitoring przetargów
  • Ustaw alert email
  • Zapisane przetargi
  • Baza Zamawiających
  • Baza Wykonawców

Baza wiedzy

  • Raport danych: Pomorskie
  • Blog / Analizy
  • Słownik zamówień publicznych
  • Wyszukiwarka kodów CPV
  • Jak złożyć ofertę
  • Dokumenty przetargowe
  • Jak wypełnić JEDZ
  • Kalkulator wadium
  • Progi unijne
  • Prawo Zamówień Publicznych
  • Wyroki KIO (baza orzeczeń)
  • Centralny Rejestr Umów
  • Baza Konkurencyjności
  • Zapytania ofertowe
  • Platforma e-Zamówienia
  • Przetargi TED (UE)

O Atlasie

  • O nas
  • Metodologia danych
  • Indeks Konkurencyjności Zamówień
  • Dla mediów
  • Newsletter
  • kontakt@atlasprzetargow.pl
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Ustawienia cookies

Pozostałe projekty

Atlas Publiczny
Atlas PublicznyHub Analityczny
Atlas Dotacji
Atlas DotacjiGranty i Dofinansowania
© 2026 Atlas Przetargów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
RegulaminPolityka PrywatnościMetodologiaBlogMapa serwisu
Dane o zamówieniach pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych i platformy e-Zamówienia (Urząd Zamówień Publicznych), bazy TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej) oraz bazy orzeczeń KIO (Urząd Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów ponownie wykorzystuje informacje sektora publicznego i nie jest źródłem urzędowym. Dane mapowe: autorzy OpenStreetMap.
Strona głównaStrona główna
Przetargi IT i Informatyczne
Przetargi IT i Informatyczne zachodniopomorskie 2026

Przetargi IT i Informatyczne zachodniopomorskie 2026

Przetargi IT i Informatyczne w woj. zachodniopomorskim: około 16 nowych postępowań miesięcznie i szybkie przejście do najaktywniejszych miast oraz zamawiających.

W bazie gromadzimy 544 ogłoszeń z branży IT i usług informatycznych w woj. zachodniopomorskie, z czego ok. 16 pojawia się co miesiąc. Najwięcej publikacji pochodzi z Szczecin.

Pełny alert dla kombinacjiCała kategoria: Przetargi IT i informatyczne
Dane aktualne na26 sierpnia 2026 00:00ostatni dodany przetarg
W bazie
544
ogłoszeń dla tej kombinacji
Nowe / mies.
16
średni napływ w regionie
Top 3 miasta
  1. Szczecin235 ogłoszeń
  2. Koszalin36 ogłoszeń
  3. Kołobrzeg20 ogłoszeń
Branża
IT i informatyczne
w woj. Zachodniopomorskie
Szybkie przejścia
SzczecinKoszalinKołobrzegWałczZachodniopomorskie

Aktualne przetargi publiczne

Aktualizacja: 26 sierpnia 2026 00:00
9 przetargów
Źródło ogłoszeniaŹródło
Sortowanie
Oprogramowanie i licencje IT

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/08/FEPZ 1.6/2026 na dostawę licencji specjalistycznego oprogramowania typu ERP informatyzującego procesy zarządzania w szerokim spektrum działalności firmy, wraz z usługami towarzyszącymi.

Publikacja: 26.08.2026
Termin: 3.09.2026Za 6 dni
MirosławiecBK
Zakład Mechaniczny Metaltech Spólka z ograniczoną odpowiedzialnością
Zobacz szczegóły
Planowany budżet169 000 zł
IT i informatyczne

Cyberbezpieczny Samorząd - Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Chojna - ”Przeprowadzenie testów penetracyjnych, audytu bezpieczeństwa, przegląd i aktualizacja dokumentacji SZBI oraz analizy ryzyka Urzędu Miejskiego w Chojnie"

Publikacja: 24.08.2026
Termin: 2.09.2026Za 5 dni
ChojnaBK
Gmina Chojna
Zobacz szczegóły
Komputery i sprzęt IT

Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego

Publikacja: 24.08.2026
Termin: 4.09.2026Za 7 dni
SzczecinBZP
Województwo Zachodniopomorskie
Zobacz szczegóły
Oprogramowanie i licencje IT

Wdrożenie systemu automatyzacji procesów w celu znaczącej zmiany procesowej przedsiębiorstwa

Publikacja: 24.08.2026
Termin: 7.09.2026
SzczecinBK
Fanaberia Salon Rozmaitości Barbara Milewska
Zobacz szczegóły
IT i informatyczne

TP-30/26 Świadczenie usług rozwojowych dla systemu ERP związanych z konsolidacją jednostek

Publikacja: 21.08.2026
Termin: 3.09.2026Za 6 dni
SzczecinBZP
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Zobacz szczegóły
IT i informatyczne

audyt cyberbezpieczeństwa sieci

Publikacja: 21.08.2026
Termin: 8.09.2026
BiałogardBK
Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Białogardzie
Zobacz szczegóły
Planowany budżet41 000 zł
Usługi instalowania

Nadzór nad realizacją /wdrożeniem zaprojektowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT/OT/ICS/IoT w ramach projektu „Wzmocnienie cyberodporności Zakładu Gospodarki Komunalnej w Czaplinku w obszarze zaopatrzenia w wodę” Umowa o dofinansowanie: KPOD.05.10-CW.01-001/25/0171/KPOD.05.10-CW.01-001/25/2026

Publikacja: 20.08.2026
Termin: 7.09.2026
CzaplinekBK
Zakład Gospodarki Komunalnej w Czaplinku sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Badania i rozwój (R&D)

Badanie jakości życia mieszkańców Pomorza Zachodniego

Publikacja: 19.08.2026
Termin: 2.09.2026Za 5 dni
SzczecinBZP
Województwo Zachodniopomorskie
Zobacz szczegóły
IT i informatyczne

Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu w ramach projektu „ROZBUDOWA SYSTEMU RIS NA ODRZAŃSKIEJ DRODZE WODNEJ”

Publikacja: 06.08.2026
Termin: 15.09.2026
SzczecinTED
Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie
Wadium: 15 000 zł
Zobacz szczegóły

Analiza rynku: Przetargi IT i informatyczne w województwie zachodniopomorskim

Ogłoszeń otwierających
9
Zakres: branża + region, stan danych z ostatniej aktualizacji
Dodanych w tym miesiącu
16
Zakres: ogłoszenia otwierające
Miasta w tym zakresie
2
Bez szerszych agregacji spoza filtra

O branży IT i usług informatycznych w regionie

Przetargi IT i Informatyczne zachodniopomorskie to jeden z większych rynków regionalnych w tej kategorii. W tej chwili monitorujemy 9 aktywnych postępowań.

Miesięcznie pojawia się tu około 16 nowych ogłoszeń; przy takim tempie annualizowany wolumen wynosi około 192 publikacji rocznie. W tym segmencie dobrze działają alerty pod odnowienia umów, wieloletnie obsługi i powtarzalne pakiety usługowe.

Rynek jest mocno skupiony wokół lidera miejskiego. Szczecin odpowiada za około 64.9% wolumenu, a TOP 3 miast (Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg) skupia około 80.4% wszystkich ogłoszeń tej kombinacji.

Najaktywniejsi zamawiający to Województwo Zachodniopomorskie, Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie, Uniwersytet Szczeciński. TOP 3 odpowiada obecnie za około 19.9% liczby postępowań, więc warto obserwować ich publikacje osobno.

Najlepiej zacząć od widoku wojewódzkiego, a potem dodać osobne alerty dla głównych miast i największych zamawiających.

Ta strona zbiera dane dla całego województwa i ułatwia przejście do miast oraz zamawiających, którzy publikują najczęściej.

Przydatne przejścia dla tej strony

Tu przejdziesz do alertu, pełnej bazy, strony branży, strony województwa i profilu aktywnego zamawiającego.

Monitoring: Przetargi IT i informatyczne Zachodniopomorskie
Najkrótsze przejście do alertu dla tej kombinacji.
Baza przetargów publicznych
Pełna wyszukiwarka z filtrami po branży i regionie.
Przetargi IT i informatyczne
Cała branża w skali kraju i wszystkie regiony.
Przetargi zachodniopomorskie
Cały regionalny rynek zamówień publicznych.
Przetargi IT i informatyczne Police
Najaktywniejszy widok branża + miasto dla tej kombinacji według liczby ogłoszeń.

Najaktywniejsze miasta w woj. zachodniopomorskim

1Police
9ogłoszeń
2Goleniów
9ogłoszeń

Specyfika regionalna

Dla województwa zachodniopomorskie pokazujemy miasta i zamawiających tylko wtedy, gdy agregaty zwracają wystarczającą próbkę. Jeśli lista jest krótka, zacznij od całego regionu i zawężaj filtr dopiero po sprawdzeniu wyników.

Claims o konkurencji pokazujemy wyłącznie tam, gdzie dostępne są dane o liczbie ofert.
Brak wystarczających danych do analizy zamawiających w tym zakresie filtrów.

Najważniejsze wejścia dla tej kombinacji

Przetargi IT i informatyczne
Cały rynek branżowy w Polsce
Przetargi zachodniopomorskie
Wszystkie branże w tym województwie
Baza i wyszukiwarka przetargów
Pełne filtry po CPV, regionie i zamawiającym
Monitoring przetargów
Alerty email dla tej branży i regionu

Pytania i odpowiedzi

Ile przetargów z kategorii IT i Informatyczne jest dostępnych w województwie zachodniopomorskim?▼
W bazie Atlas Przetargów monitorujemy obecnie 9 aktywnych postępowań dla tej kombinacji. Liczba zmienia się wraz z dopływem nowych publikacji i wygasaniem starszych ogłoszeń.
Które miasta w woj. zachodniopomorskie mają najwięcej ogłoszeń przetargi IT i Informatyczne?▼
Największy wolumen publikacji obserwujemy w miastach takich jak Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg. To od nich warto zacząć, jeśli chcesz zawężać monitoring do najaktywniejszych lokalnych ośrodków.
Kto w tym regionie zamawia najwięcej w tej branży?▼
Najczęściej pojawiają się zamawiający tacy jak Województwo Zachodniopomorskie, Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie, Uniwersytet Szczeciński. Ich publikacje warto obserwować osobno, bo regularnie wracają w tej kategorii.
Jak ustawić monitoring dla frazy przetargi IT i Informatyczne zachodniopomorskie?▼
Najlepiej połączyć alert wojewódzki z osobnymi alertami dla najaktywniejszych miast i głównych zamawiających. Taki układ daje szybkie pokrycie najaktywniejszej części rynku regionalnego bez utraty precyzji.

Przewodniki dla wykonawców z rynku IT i usług informatycznych w woj. zachodniopomorskim

Ten zestaw linków wzmacnia ścieżkę od researchu regionalnego do działania: monitoring, procedura ofertowa, platforma składania ofert i reakcja na problemy formalne.

Monitoring przetargów

Ustaw alerty dla branży, miasta i CPV, żeby nie przegapiać nowych publikacji.

Przejdź do przewodnika
Platformy przetargowe

Sprawdź, gdzie składać oferty u największych zamawiających i jak nie gubić postępowań poza BZP.

Przejdź do przewodnika
Jak złożyć ofertę

Checklista procesu ofertowego: dokumenty, terminy, podpis i najczęstsze błędy.

Przejdź do przewodnika
Dokumenty przetargowe

Kompletna lista dokumentów na każdym etapie postępowania: SWZ, JEDZ, wadium, referencje.

Przejdź do przewodnika
PZP w praktyce

Najważniejsze tryby, terminy i zasady, które najczęściej decydują o poprawności oferty.

Przejdź do przewodnika
Odwołanie do KIO

Kiedy reakcja ma sens, jak policzyć termin i jak przygotować sprawę do odwołania.

Przejdź do przewodnika
TED i progi unijne

Zrozum, kiedy postępowanie wchodzi do TED i jak filtrować większe zamówienia UE.

Przejdź do przewodnika
JEDZ krok po kroku

Praktyczny przewodnik po wypełnieniu JEDZ i pracy z oświadczeniem ESPD.

Przejdź do przewodnika
Progi PZP i TED

Szybko ustal, kiedy działa próg 170 000 zł, a kiedy postępowanie trafia do progów unijnych.

Przejdź do przewodnika
Szybki alert

Szybki alert: Przetargi IT i informatyczne w woj. zachodniopomorskim

Wstępnie ustawimy alert dla tej kombinacji branża + region. To skraca drogę od wejścia z Google do aktywnego monitoringu bez przejścia przez pełny formularz.

Branża: IT i usług informatycznychWojewództwo: ZachodniopomorskieCPV: 72
Pełny monitoring

Podstawa prawna i źródła urzędowe

Oficjalne źródła regulacji, ogłoszeń i orzecznictwa w polskich zamówieniach publicznych.

Urząd Zamówień Publicznych (UZP)
Centralny regulator PZP, wytyczne, wzorcowe dokumenty
Platforma e-Zamówienia
Oficjalna platforma składania ofert i ogłoszeń (BZP)
TED (Tenders Electronic Daily)
Unijny dziennik ogłoszeń (przetargi powyżej progu UE)
Krajowa Izba Odwoławcza (KIO)
Orzecznictwo, wyroki, procedura odwoławcza
Ustawa PZP (ISAP)
Pełny tekst ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
SIMAP: słownik CPV
Oficjalna klasyfikacja CPV (Common Procurement Vocabulary)
Ministerstwo Finansów: zamówienia publiczne
Progi unijne, rozporządzenia wykonawcze, komunikaty
UZP: interpretacje przepisów PZP
Oficjalne opinie prawne, wytyczne i dobre praktyki UZP

Monitoring dla branży IT i usług informatycznych w woj. zachodniopomorskim

Ustaw monitoring tej kombinacji branża + region i otrzymuj nowe ogłoszenia email natychmiast po publikacji.

Skonfiguruj monitoringCała kategoria: IT i Informatyczne
Dane z BZP i TED; agregaty liczone dla ogłoszeń otwierających według CPV i regionu, a lista wyników pokazuje aktualne postępowania. Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2026 00:00

Przeglądaj także

mazowieckieśląskiemałopolskiedolnośląskiewielkopolskiepomorskiełódzkielubelskie

IT i Informatyczne według województw

MazowieckieŚląskieMałopolskieDolnośląskieWielkopolskiePomorskieŁódzkieLubelskie

Przewodniki i narzędzia

Prawo zamówień publicznychUrząd zamówień publicznyche-ZamówieniaPrzetargi TEDCentralny Rejestr UmówKody CPVMonitoringDarmowe przetargiPrzetargi dla firmPlatformy
Przetargi IT i Informatyczne zachodniopomorskie 2026 | BZP, TED | Atlas Przetargów

Radar popytu · kupują to regularnie

Kto regularnie kupuje: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Uszeregowani według siły powtarzalności zakupów.

  1. Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
    Szczecin·CPV 7200·kupuje co ~3 mc·ostatnio 25.02.2026
    przetargi →alert
  2. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie
    Szczecin·CPV 7225·kupuje co ~6 mc·ostatnio 26.11.2025
    przetargi →alert
  3. Powiat Wałecki
    Wałcz·CPV 7222·kupuje co ~6 mc·ostatnio 17.10.2025
    przetargi →alert
  4. Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie
    Szczecin·CPV 7241·kupuje co ~5 mc·ostatnio 01.04.2025
    przetargi →alert

Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 4 podmiotów w tym zakresie (po zawężeniu do województwa).

Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy

Rynek: it i informatyczne · woj. Zachodniopomorskie

Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.

44▲ 0% r/r
nowych postępowań
39,4 mln zł
kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
~1,7
ofert na postępowanie
76,3% z jedną ofertą

Trend rynku

Nowe postępowania miesięcznieostatnie 24 miesiące

Jaśniejszy słupek: bieżący miesiąc (dane niepełne).

Źródło: Atlas Przetargów · atlasprzetargow.pl

Najskuteczniejsi wykonawcy

  1. 1.
    Asseco Poland S.A.
    23 wygr.
  2. 2.
    Asseco Data Systems S.A.
    12 wygr.
  3. 3.
    Pixel Technology Sp. z o.o.
    8 wygr.
  4. 4.
    RAVEN IT Sp. z o.o. Sp. k.
    8 wygr.
  5. 5.
    Xcomp spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
    7 wygr.

Najwięksi zamawiający

Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana budżetu jest ukryta bez potwierdzonej podstawy otwierającego ogłoszenia PLN. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.

  • 1.
    Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
    15 post.
  • 2.
    Gmina Miasto Szczecin
    14 post.
  • 3.
    Uniwersytet Szczeciński
    10 post.
  • 4.
    Województwo Zachodniopomorskie
    9 post.
  • 5.
    Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie
    9 post.