Przetargi Specjalistyczne usługi medyczne
Aktualne przetargi z CPV 85121200-5 (Specjalistyczne usługi medyczne). Przeglądaj ogłoszenia z BZP i TED.
Strona zbiera przetargi dla CPV 85121200-5. W bazie mamy 762 ogłoszeń i około 12 nowych miesięcznie. Najwięcej publikacji pojawia się w Mazowieckie. Wśród miast prowadzi Wiązowna.
Przetargów łącznie
1 005 930
W tym miesiącu
16 667
W tym tygodniu
0
Dzisiaj
0
Aktualne przetargi publiczne
Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy
Rynek: Specjalistyczne usługi medyczne
Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.
- 784▼ 4,4% r/r
- nowych postępowań
- 5,4 mld zł
- kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
- 207 tys. zł
- mediana planowanego budżetu
- ~3,3
- ofert na postępowanie
Trend rynku
Najskuteczniejsi wykonawcy
- 1.Elsevier B.V.18 wygr.
- 2.Artur Pałczyński11 wygr.
- 3.
- 4.
- 5.
Najwięksi zamawiający
- 1.
- 2.
- 3.
- 4.
- 5.
Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana = strzeżone planowane budżety PLN z ogłoszeń otwierających. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.
Radar popytu · kupują to regularnie
Kto regularnie kupuje: Usługi medyczne i podobne
Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.
- Jednostka Wojskowa 4724KrakówCPV 8512kupuje co ~8 mcostatnio 21.11.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- 21 Wojskowy Oddział GospodarczyElblągCPV 8512kupuje co ~7 mcostatnio 30.12.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Izba Wytrzeźwiń w PłockuPłockCPV 8512kupuje co ~8 mcostatnio 03.12.2025spodziewane okno: cze 2026 – paź 2026
- 14 Wojskowy Oddział GospodarczyPoznańCPV 8512kupuje co ~6 mcostatnio 29.01.2026spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
- Izba Administracji Skarbowej w PoznaniuPoznańCPV 8512kupuje co ~12 mcostatnio 24.09.2025spodziewane okno: cze 2026 – gru 2026
- Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i AdministracjiWarszawaCPV 8512kupuje co ~11 mcostatnio 13.10.2025spodziewane okno: cze 2026 – gru 2026
- Nadwiślański Oddział Straży GranicznejWarszawaCPV 8512kupuje co ~5 mcostatnio 04.03.2026spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
- Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachKielceCPV 8512kupuje co ~5 mcostatnio 23.03.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Centrum Usług Społecznych w DaleszycachDaleszyceCPV 8512kupuje co ~4 mcostatnio 10.04.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieSzczecinekCPV 8512kupuje co ~6 mcostatnio 10.03.2026spodziewane okno: lip 2026 – paź 2026
- Powiat WejherowskiWejherowoCPV 8512kupuje co ~12 mcostatnio 06.11.2025spodziewane okno: lip 2026 – sty 2027
- Powiat GorzowskiGorzów WielkopolskiCPV 8512kupuje co ~12 mcostatnio 06.11.2025spodziewane okno: lip 2026 – sty 2027
Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 93 podmiotów w tym zakresie.
Analiza rynku: Specjalistyczne usługi medyczne
Pełna kategoria: Przetargi Usługi medyczne 2026O CPV 85121200-5
Ta strona zbiera wszystkie aktualne przetargi z podkategorii Specjalistyczne usługi medyczne (CPV 85121200-5). Dzięki temu szybciej znajdziesz ogłoszenia odpowiadające dokładnie temu zakresowi prac lub dostaw.
Najwięcej ogłoszeń pochodzi z województw: Mazowieckie, Podkarpackie, Podlaskie. Najaktywniejsze miasta to: Wiązowna, Warszawa, Radom.