Przetargi Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Aktualne przetargi z CPV 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). Przeglądaj ogłoszenia z BZP i TED.

Strona zbiera przetargi dla CPV 45200000-9. W bazie mamy 22 589 ogłoszeń i około 499 nowych miesięcznie. Najwięcej publikacji pojawia się w Mazowieckie. Wśród miast prowadzi Warszawa.

W bazie
22 589
ogłoszeń dla CPV 45200000-9
Nowe / mies.
499
średnia liczba nowych ofert

Przetargów łącznie

1 006 218

W tym miesiącu

16 955

W tym tygodniu

278

Dzisiaj

278

Aktualne przetargi publiczne

22 589 przetargów
Źródło ogłoszenia
Sortowanie

Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy

Rynek: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.

920 5,3% r/r
nowych postępowań
6,4 mld zł
kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
1,3 mln zł
mediana planowanego budżetu
~5,3
ofert na postępowanie
9,5% z jedną ofertą

Trend rynku

Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana = strzeżone planowane budżety PLN z ogłoszeń otwierających. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.

Radar popytu · kupują to regularnie

Kto regularnie kupuje: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.

  1. Gmina Strumień
    StrumieńCPV 4520kupuje co ~8 mcostatnio 04.12.2025
    spodziewane okno: cze 2026 – paź 2026
  2. Gmina Serniki
    SernikiCPV 4520kupuje co ~12 mcostatnio 26.09.2025
    spodziewane okno: cze 2026 – gru 2026
  3. Gmina Wiskitki
    WiskitkiCPV 4520kupuje co ~6 mcostatnio 20.02.2026
    spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
  4. Gmina Trzcianka
    TrzciankaCPV 4520kupuje co ~4 mcostatnio 03.04.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
  5. Gmina Czermin
    CzerminCPV 4520kupuje co ~3 mcostatnio 06.05.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
  6. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie
    KrosnoCPV 4520kupuje co ~3 mcostatnio 14.05.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
  7. Gmina Żmudź
    ŻmudźCPV 4520kupuje co ~4 mcostatnio 15.04.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
  8. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
    RzeszówCPV 4520kupuje co ~4 mcostatnio 14.04.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
  9. Powiat Bieszczadzki
    Ustrzyki DolneCPV 4520kupuje co ~6 mcostatnio 23.03.2026
    spodziewane okno: lip 2026 – paź 2026
  10. Miasto Stołeczne Warszawa
    WarszawaCPV 4520kupuje co ~2 mcostatnio 29.06.2026
    spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
  11. Gmina Stryków
    StrykówCPV 4520kupuje co ~5 mcostatnio 28.04.2026
    spodziewane okno: sie 2026 – paź 2026
  12. Gmina Krynki
    KrynkiCPV 4520kupuje co ~6 mcostatnio 10.04.2026
    spodziewane okno: sie 2026 – lis 2026

Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 173 podmiotów w tym zakresie.

Analiza rynku: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Pełna kategoria: Przetargi Budowlane 2026
Wszystkich przetargów
22 589
Średnio nowych miesięcznie
499
Średnia z ostatnich miesięcy w tej podkategorii
Aktywne województwa
16
Regiony z ogłoszeniami

O CPV 45200000-9

Ta strona zbiera wszystkie aktualne przetargi z podkategorii Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (CPV 45200000-9). Dzięki temu szybciej znajdziesz ogłoszenia odpowiadające dokładnie temu zakresowi prac lub dostaw.

Najwięcej ogłoszeń pochodzi z województw: Mazowieckie, Śląskie, Dolnośląskie. Najaktywniejsze miasta to: Warszawa, Katowice, Wrocław.