Przetargi Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Aktualne przetargi z CPV 33141300-3 (Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi). Przeglądaj ogłoszenia z BZP i TED.
Strona zbiera przetargi dla CPV 33141300-3. W bazie mamy 865 ogłoszeń i około 20 nowych miesięcznie. Najwięcej publikacji pojawia się w Śląskie. Wśród miast prowadzi Warszawa.
Przetargów łącznie
1 006 830
W tym miesiącu
243
W tym tygodniu
987
Dzisiaj
243
Aktualne przetargi publiczne
Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy
Rynek: Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.
- 4112▼ 18,4% r/r
- nowych postępowań
- 16,2 mld zł▲ 146,7% r/r
- kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
- 837 tys. zł
- mediana planowanego budżetu
- ~5,4
- ofert na postępowanie
Trend rynku
Najskuteczniejsi wykonawcy
- 1.Sarstedt Sp. z o.o.152 wygr.
- 2.Eclipse Boluk-Sobolewska Sp. K.32 wygr.
- 3.
- 4.Medlab Products Sp. z o.o.25 wygr.
- 5.
Najwięksi zamawiający
- 1.
- 2.
- 3.
- 4.
- 5.
Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana = strzeżone planowane budżety PLN z ogłoszeń otwierających. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.
Radar popytu · kupują to regularnie
Kto regularnie kupuje: Materiały medyczne
Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.
- Powiatowa Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w KętrzynieKętrzynCPV 3314kupuje co ~9 mcostatnio 10.10.2025spodziewane okno: kwi 2026 – wrz 2026
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejRadziejówCPV 3314kupuje co ~9 mcostatnio 08.10.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki ZdrowotnejRadzyminCPV 3314kupuje co ~8 mcostatnio 14.11.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "dziekanka" im. Aleksandra Piotrowskiego w GnieźnieGnieznoCPV 3314kupuje co ~8 mcostatnio 26.11.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Wojewódzkie Centrum Psychiatrii Długoterminowej w Stroniu Śląskim Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejStronie ŚląskieCPV 3314kupuje co ~8 mcostatnio 24.11.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Wojewódzka Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w PoznaniuPoznańCPV 3314kupuje co ~8 mcostatnio 25.11.2025spodziewane okno: maj 2026 – paź 2026
- Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-mokotówWarszawaCPV 3314kupuje co ~8 mcostatnio 24.11.2025spodziewane okno: cze 2026 – paź 2026
- Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-lecznicze w LublinieLublinCPV 3314kupuje co ~9 mcostatnio 26.11.2025spodziewane okno: cze 2026 – paź 2026
- Samodzielny Wojewódzki Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary BorzymRadomCPV 3314kupuje co ~6 mcostatnio 13.02.2026spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
- 42 Baza Lotnictwa SzkolnegoRadomCPV 3314kupuje co ~6 mcostatnio 18.02.2026spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
- 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w KrakowieWarszawaCPV 3314kupuje co ~6 mcostatnio 11.02.2026spodziewane okno: lip 2026 – paź 2026
- Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SP ZOZWarszawaCPV 3314kupuje co ~7 mcostatnio 29.01.2026spodziewane okno: lip 2026 – paź 2026
Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 381 podmiotów w tym zakresie.
Analiza rynku: Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Pełna kategoria: Przetargi Medyczne i Farmaceutyczne 2026O CPV 33141300-3
Ta strona zbiera wszystkie aktualne przetargi z podkategorii Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi (CPV 33141300-3). Dzięki temu szybciej znajdziesz ogłoszenia odpowiadające dokładnie temu zakresowi prac lub dostaw.
Najwięcej ogłoszeń pochodzi z województw: Śląskie, Mazowieckie, Małopolskie. Najaktywniejsze miasta to: Warszawa, Kraków, Zabrze.