Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-02-11 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza (Chojnice, Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych”. Termin składania ofert minął 17 lutego 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
17 lutego 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 685 762 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza

Miejscowość

Chojnice

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33141100

Dodatkowe kody CPV

33141110-4 - Opatrunki; 33141116-6 - Zestawy opatrunkowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-02-17 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141100-11
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
685 762 zł
Próbka: 159 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
242 335 zł1 337 322 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 094 987 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
242 335 zł
Mediana
685 762 zł
Górny kwartyl
1 337 322 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.02.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chojnice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141100-1. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.