Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 97075-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Świadczenie usług żywienia dla pacjentów Szpitala Nowowiejskiego

Zamawiający Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług żywienia dla pacjentów Szpitala Nowowiejskiego”. Termin składania ofert minął 17 marca 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
17 marca 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 359 197 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywienia pacjentów Szpitala Nowowiejskiego oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego w Rasztowie, z podziałem na dwie części zamówienia dotyczące odpowiednio lokalizacji.

  • 2

    ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące zakresu i sposobu realizacji usług znajdują się w załącznikach nr 2.1 i 2.2 do SWZ oraz w projekcie umowy (załącznik nr 13). Należy zapoznać się z tymi dokumentami.

  • 3

    ZakresOferty można składać na jedną lub obie części zamówienia, każda część obejmuje dostawę posiłków przez 24 miesiące.

  • 4

    ZakresZamówienie jest finansowane ze środków UE.

  • 5

    KryteriaKryterium oceny ofert to cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Krajowa Izba Odwoławcza

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie usług żywienia dla pacjentów Szpitala Nowowiejskiego

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

Dodatkowe kody CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków; 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-03-17 09:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 642 zł661 561 zł
Rozstęp międzykwartylowy
462 920 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 642 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
661 561 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.03.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.