ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW SERWISOWYCH, ADJUSTACJI/ KALIBRACJI, WZORCOWANIA, LEGALIZACJI
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW SERWISOWYCH, ADJUSTACJI/ KALIBRACJI, WZORCOWANIA,…”. Termin składania ofert minął 17 marca 2025, 09:30.
- Termin składania ofert
- 17 marca 2025, 09:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=426, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 lutego 2025
Termin ofert: 17 marca 2025 09:30Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
12 lutego 2025
Zmienia wersję 91370-2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
18 kwietnia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
14 maja 2025
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku |
| Miejscowość | Gdańsk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW SERWISOWYCH, ADJUSTACJI/ KALIBRACJI, WZORCOWANIA, LEGALIZACJI |
| Główny Kod CPV | 50410000 |
| Część nr LOT-0001 | zad.1-Wideorejestratory Videorapid 2 i 2A, 17 szt. |
| Część nr LOT-0002 | zad.2-Laserowe mierniki prędkości Ultralyte LTI oraz Trucam - 114 szt. |
| Część nr LOT-0003 | zad.3-Urządzenia do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu Alco-Sensor IV - 130 szt. |
| Część nr LOT-0004 | zad.4-Urządzenia do badania zawartości alkoholu Awat A2.0 |
| Część nr LOT-0005 | zad.5-Analizator Drager Drugtest 5000 |
| Część nr LOT-0006 | zad.6-Bezustnikowe alkotesty typu AL. 1100F |
| Część nr LOT-0007 | zad.7-Alkotest Drager typu 5820, 6810, 6820, 7110, 7410, 7510 |
| Część nr LOT-0008 | zad.8-Bezustnikowe alkotesty typu Drager 5000, 6510 |
| Część nr LOT-0009 | zad 9-Urządzenia alkotest typu Alcoquant 3020, 6020, 6020 plus |
| Część nr LOT-0010 | zad 10-Bezustnikowe alkotesty typu Alcoquant 6020 Scaner |
| Część nr LOT-0011 | zad 11-Bezustnikowe alkotesty typu Alcoblow |
| Część nr LOT-0012 | zad 12-Bezustnikowe alkotesty typu AlcoPen |
| Część nr LOT-0013 | zad 13- Urządzenia do badania zawartości alkoholu Drager 9510 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art.139 ust. 1 i ust. 2 ustawy PZP.
Informacje dotyczące oświadczeń i dokumentów, jakie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są dostarczyć Zamawiającemu, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeżeli dotyczą) oraz wykazania braku podstaw wykluczenia zawarte są w rozdziale XIV SWZ.
Informacje w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania zawarte są w rozdziale XI SWZ. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, zgodnie z Ustawą z dnia z 13 kwietnia 2022 r. (Dz.U. 2022, poz. 835) o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Informacje w zakresie warunków udziału w postępowaniu zawarte są w rozdziale X SWZ.
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Informacje dotyczące RODO znajdują się w rozdziale nr II SWZ.
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej pomiędzy zamawiającym, a wykonawcą oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zawarte są w rozdz. XV i XVI SWZ. Sposób sporządzania ofert i innych dokumentów przekazywanych w postępowaniu opisany jest w rozdz. XV SWZ.
Wszystkie szczegółowe informacje związane z ubieganiem się o udzielenie zamówienia zawarte są w SWZ.
„Informacja dla Współpracowników, Kontrahentów i Innych Osób Powiązanych z Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku.
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku działa zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i prawnymi. W ramach naszych obowiązków oferujemy możliwość skorzystania z wewnętrznej procedury dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych.
Więcej informacji na stronie: Instrukcja dla Sygnalistów - KWP w Gdańsku (policja.gov.pl)”
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA:
Zamówienie na zlecenie kompleksowej obsługi serwisowej będzie realizowane sukcesywnie według zapotrzebowania Zamawiającego:
Zadanie nr 1,3,4,6,7,8,9,10,11,12,13- przez kolejnych 12 miesięcy od daty zawarcia umowy,
Zadanie nr 2 i 5 - 12 miesięcy od dnia podpisania umowy jednakże nie wcześniej niż
od 01.06.2025 r., lub wcześniejszego wyczerpania limitu finansowego w ramach wartości brutto, przy czym składane zamówienia na w/w zlecenie będą przekazywane do Wykonawcy według potrzeb Zamawiającego.
Jeżeli po upływie 12 miesięcy, wartość zrealizowanych usług przedmiotu Umowy będzie niższa niż wartość wynagrodzenia umownego, to Zamawiający może skorzystać z prawa przedłużenia umowy nie dłużej niż o 6 miesięcy ponad okres jej obowiązywania, przy czym ceny jednostkowe określone w załączniku nr 2 do Umowy nie ulegną zmianie.
W razie wyczerpania wartości umownej wcześniej niż upływ terminu o jaki przedłużono umowę, umowa wygasa z chwilą wyczerpania tej wartości.
Przedłużenie okresu obowiązywania Umowy nie wymaga aneksu do Umowy, a jedynie pisemnego oświadczenia Zamawiającego o nadwyżce wartości Umowy i terminie przedłużenia obowiązywania umowy.
Szczegółowe informacje zawarte są w projekcie umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →