- Umowa zawartaCzęść 1Zakład Mięsny "NOWY MAXPOL" R.J. KIZIOR Sp. jawna· BrzeźnicaCena wybranej oferty123 010 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Zakłady Mięsne "NOWY ŻMIGRÓD" Sp. z o.o.· Nowy ŻmigródCena wybranej oferty164 760 zł
WĘDLINY W PAKIECIE I ORAZ MIĘSO W PAKIECIE II DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy (Dębca, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „WĘDLINY W PAKIECIE I ORAZ MIĘSO W PAKIECIE II DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 287 770 zł.
- Łączna wartość ofert
- 287 770 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=745, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 stycznia 2024
Termin ofert: 15 stycznia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
14 lutego 2024
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Zakład Mięsny "NOWY MAXPOL" R.J. KIZIOR Sp. jawna (Brzeźnica) oraz Zakłady Mięsne "NOWY ŻMIGRÓD" Sp. z o.o. (Nowy Żmigród).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 287 770,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy |
| Miejscowość | Dębca |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | WĘDLINY W PAKIECIE I ORAZ MIĘSO W PAKIECIE II DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY |
| Główny Kod CPV | 15131130-5 - Wędliny |
| Część nr LOT-0001 | WĘDLINY W PAKIECIE I DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY |
| Część nr LOT-0002 | MIĘSO W PAKIECIE II DLA KUCHNI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
środkach dowodowych: Oświadczenie Wykonawcy w zakresie Zasad Dostarczania Przedmiotu
Zamówienia (wg WZORU: CZĘŚĆ II C) Klauzula informacyjna z art. 13 RODO – w celu związanym z
postępowaniem o udzielenie zamówienia - CZĘŚĆ I D SWZ INFORMACJE O WYMAGANIACH
TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA
KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ - CZĘŚĆ VII B SWZ Zamawiający wymaga złożenia
oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy w formie JEDZ. Dodatkowe obligatoryjne
podstawy wykluczenia: 1) Na podstawie przesłanek art. 7 ust. pkt 1 ustawy. Na podstawie przesłanek
z art. 7 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
2) Na podstawie przesłanek z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r.
dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na
Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady
(UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków
ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr
L 111 z 8.4.2022, str. 1). INFORMACJA O UPRZEDNIEJ OCENIE OFERT, ZGODNIE Z ART. 139
uPzp - CZĘŚĆ I C
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →