Świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni…”, wybierając ofertę wykonawcy AUTO-MARK Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 48 310 zł.
- Cena wybranej oferty
- 48 310 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=205, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Wynik: wybrano wykonawcę
06 lutego 2026
1 wykonawcaZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
09 lutego 2026
1 wykonawcaZmienia wersję 88985-2026
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy AUTO-MARK Sp. z o. o. (Stale).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 48 310,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie |
| Miejscowość | Rzeszów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50118110-9 - Usługi holownicze |
| Dodatkowe kody CPV | 63712400-7 - Usługi w zakresie obsługi parkingów |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →